Konsultacja

Omów wizytę osobistą ze mną lub online!

Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy. Możliwe jest skorzystanie z konsultacji online.

Wizyta u dietetyka to duży krok w kierunku lepszego zdrowia! Bardzo się cieszę, że się zdecydowałaś/-eś! Spotkania osobiste to jedna z najskuteczniejszych form współpracy umożliwiająca stały kontakt osobisty oraz regularne analizy składu ciała. Zanim poznamy się na pierwszej wizycie przeczytaj ten poradnik, który krok po kroku wyjaśni, na czym polegają i ile kosztują wizyty u dietetyka.

Jak przygotować się do wizyty u dietetyka?

Przede wszystkim zastanów się, jaki jest cel Twojej wizyty? Dlaczego potrzebujesz pomocy? Kiedy zaczęły się Twoje problemy?

Zapoznaj się z pełną ofertą!

Jakie badania zabrać ze sobą?

Zabierz ze sobą całą historię medyczną: archiwalne wyniki badań, wypisy ze szpitala itd. Na kartce spisz także przyjmowane leki oraz suplementy. Zastanów się, czy w Twojej rodzinie występują powtarzające się schorzenia, które mogą mieć powiązania genetyczne.

Nie martw się, jeśli nie posiadasz aktualnych wyników. Nie biegnij na pobranie krwi przed naszym spotkaniem. W trakcie rozmowy może się bowiem okazać, że koniecznie będzie wykonanie dodatkowych badań, jakich – poinformuję Cię na wizycie. Nie ma potrzeby kłuć się dwa razy, przed i po spotkaniu.

Jak wygląda wizyta u dietetyka?

Wizyta u dietetyka nie przypomina wizyty lekarskiej. Nie musisz się stresować. Na rozmowę przeznaczam około 1 godziny. Ustalimy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do opracowania indywidualnej diety. Będę pytać przede wszystkim o kwestie zdrowotne.

Kolejnym elementem będzie wywiad dotyczący stylu życia. Zapytam o aktywność fizyczną, stres oraz upodobania kulinarne. Proszę, abyś przed wizytą zastanowiła/ł się przez chwilę, jakich produktów spożywczych absolutnie, pod żadnym pozorem nie zjesz, a bez czego nie potrafisz się obyć. To dla mnie bardzo ważne informacje!

 

Abrir chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Escanea el código
Hej, w czym mogę?

Hola
¿En qué puedo ayudarte?