Cześć, mam na imię Joasia!

Jestem specjalistką od dietetyki integracyjnej. Tworzę dopasowane do potrzeb moich klientek programy żywieniowe i plany dietetyczne.

Pomagam wrócić do zdrowia kobietom, które borykają się z problemami trawiennymi, insulinoopornością, chorobami autoimmunologicznymi i chronicznym zmęczeniem. Rozpocznij swoją drogę do zdrowia!

Specjalistka od dietetyki integracyjnej – co mnie wyróżnia?

Łączę różne aspekty zdrowia. Biorę pod lupę  nie tylko to, co jesz, ale także to, jak się czujesz, jak radzisz sobie ze stresem, jakie są Twoje nawyki snu, relacje i co Cię pasjonuje. Dlaczego? Dzięki temu jestem w stanie skuteczniej Ci pomóc.

Zamiast skupiać się na chorobach, jako dietetyk koncentruję się na przywróceniu i utrzymaniu Twojego zdrowia w naturalny sposób. W planie dietetycznym, który dla Ciebie opracuję, nie tylko zawalczymy z objawami, ale też dotrzemy do źródeł Twoich problemów zdrowotnych.

W ten sposób nie tylko poprawiasz stan swojego zdrowia teraz, ale też inwestujesz w dobrostan swojego organizmu na wiele lat. 

W swojej pracy mocno skupiam się na diecie przeciwzapalnej. Moje podejście do żywienia integracyjnego opiera się na mikrobiocie (to ogół mikroorganizmów występujący w danym siedlisku). Pomagam Ci w ten sposób zredukować stan zapalny w organizmie.

Zainwestuj ze mną w swoje zdrowie na długie lata!

Abrir chat
1
Potrzebujesz pomocy?
Escanea el código
Hej, w czym mogę?

Hola
¿En qué puedo ayudarte?